studioLine

Jedinečný design. Exkluzivita v každom detaile

Pre spotrebiče studioLine s dokonale zladeným designom je charakteristické priamočiare vedenie linky s architektonickou jasnosťou a najmodernejšou technikou spracovania materiálov. Funkčnosť designu je jedinečná: všetky spotrebiče je možné medzi sebou perfektne kombinovať. Vedľa seba alebo nad seba – vždy vznikne harmonický celistvý vzhľad. Za svoj exkluzívny  a premyslený design boli zabudované spotrebiče studioLine vyznamenané renomovanými cenami za design.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Neobyčajný život vyžaduje neobyčajnú kuchyňu

Spotrebiče studioLine sa vyznačujú jedinečným vybavením, charakteristickým iba pre tento exkluzívny rad. Moderné, vysoko kvalitné zabudované spotrebiče s inovatívnou technológiou a nezameniteľným designom vás jednoducho nadchnú. Cieľom studioLine je usporiadať bežný deň tak jednoducho, ako je to len možné, ale nechať priestor pre neobyčajné okamžiky. Pozrite sa, ako vám domáce spotrebiče Siemens, pomáhajú zjednodušiť život.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Všetko výnimočné – zabudované rúry studioLine

Požiadavka na rúry studioLine je jednoduchá – všetko najlepšie. Inovatívne technológie na pečenie, vysoko kvalitné materiály a dokonalé spracovanie. Všetko môžete vidieť, cítiť, ale predovšetkým kombinovať presne podľa svojich požiadaviek. Vďaka zjednotenému designu bude všetko skvele ladiť a pôsobiť celistvým dojmom. Nemusíte sa teda obmedzovať a môžete prispôsobiť štýl vašej kuchyne presne podľa seba.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Haute Couture vo vašej kuchyni

Nepodriaďujte sa pri varení varnej doske. Varné dosky radu studioLine umožňujú novú voľnosť pri varení. Užívajte si technológiu celoplošnej indukcie s automatickým rozpoznaním pozície, veľkosti a tvaru nádob. Pre intuitívne ovládanie a prehľad o aktuálnom nastavení dosky vám bude skvele slúžiť farebný TFT-dotykový displej. Perfektné riešenie pre modernú a otvorenú kuchyňu vám ponúka varná doska s integrovaným odsávačom.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Inovácia visí vo vzduchu

Odsávače pár radu studioLine môžete skvele prispôsobiť vaším individuálnym požiadavkám vďaka technológiám ako emotionLight Pro, ktorá vám umožňuje vybrať si farbu podsvietenia presne podľa vkusu, alebo nálady. Navyše sú vďaka špičkovej technológii odsávania veľmi účinné a zároveň tiché. Svojím vzhľadom skvele splynú s ostatnými spotrebičmi z radu studioLine. 

Pre viac informácií nás kontaktujte

Brilantný pohľad na riad

Kladením najvyšších požiadaviek na flexibilitu, rýchlosť umývania a hospodárnosť sa stanovujú nové štandardy. Umývačky riadu studioLine tieto štandardy spĺňajú a sú tak istotou pre špičkové výsledky umývania.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Čerstvosť predovšetkým

Chladničky a mrazničky studioLine ponúkajú perfektné skladovanie pre akékoľvek potraviny. Nemusíte premýšľať kedy a ako skladovať svoje potraviny, pretože chladnička na všetko myslí za vás. Vďaka senzorom, ktoré za vás strážia čerstvosť uchovávaných potravín, máte istotu, že vaše potraviny zostanú dlho čerstvé.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Káva ako od baristy. Stlačením jediného tlačidla.

Začnite výnimočný deň s výnimočne dobrou kávou. Plno automatické kávovary studioLine vám to umožnia. Jedinečné technológie pre zachovanie arómy kávy, výkonný a tichý keramický mlynček a samozrejme ideálna a konštantná teplota sparenia. Navyše automatické parné čistenie sa postará o dôkladné vyčistenie mliečneho systému.  To všetko pre váš dokonalý pôžitok z kávy s maximálnym pohodlím.

Pre viac informácií nás kontaktujte